دانلود رایگان کتاب صوتی چهار اثر فلورانس اسکاول شین + کتاب الکترونیکی pdf

دانلود رایگان کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین + کتاب الکترونیکیpdf (نسخه اصلی و کامل)

“با کیفیت عالی”

چهار اثر فلورانس اسکاول شین کتابی که در ایران تا به‌ حال بیش از ۶۰ بار مورد چاپ قرار گرفته و خوانندگان بسیاری هم داشته است.

نویسنده این کتاب که در حقیقت نام خود را بر روی کتاب گذاشته است، فلورانس اسکاول شین است، نقاش، خطیب و سخنرانی که در آمریکا شهرت بسیار زیادی داشته است میتوانید این کتاب را به صورت صوتی و کتاب الکترونیکی کاملا رایگان از گروه تحقیقاتی گنج درون دانلود کنید.

جمله‌ های مثبت و روحیه‌ بخشی که در سر تاسر این کتاب به چشم می‌خورند، محرک و انگیزه‌ خوبی برای کسانی هستند که دنبال مسیری جدید و راهی امید بخش برای شروعی دوباره می‌گردند. چشم‌ اندازی که این کتاب از زندگی  به مخاطب ارائه می‌دهد، روشن و امیدوارانه است. پایان دنیا در کتاب چهار اثر فلورانس به موفقیت و صلح و آرامش ختم می‌شود و همه‌ آرزوها و خواسته‌ها به انجام می‌رسند.

رمان اسکاول شین را می توانیم به عنوان یکی از موفق‌ ترین کتبی که در زمینهٔ قانون جذب و موفقیت نوشته شده معرفی کنیم. در سراسر داستان های کتاب چهار اثر فلورانس حتی با شروع در جملات اول، می توان به خوبی متوجه بیان صمیمانه و گیرای این نویسنده آمریکایی شد که این ویژگی را تا آخرین جملات کتاب ۴ اثر فلورانس به خوبی حس خواهید کرد.

قسمتی از کتاب صوتی چهار اثر فلورانس اسکاول شین :

بهترین کتاب صوتی در زمینه موفقیت را به صورت رایگان از گروه تحقیقاتی گنج درون دریافت کنید

مترجم: گروه تحقیقاتی گنج درون | تعداد صفحه: ۱۱۴ صفحه (سایز فونت مناسب) | فرمت: PDF | حجم: ۳مگابایت

دانلود رایگان کتاب صوتی
ایمیل خود را وارد کنید

ایمیل خود را به درستی وارد کنید و روی دکمه تایید و دانلود کلیک کنید

مشخصات کتاب صوتی چهار اثر فلورانس اسکاول شین :

کاملا رایگان

فایل ها به صورت mp3 (دانلود یکجا Zip)

و با حجم ۴۸۰ مگابایت در ۱۰ فایل

کیفیت ۱۲۸KB

۹ ساعت و ۲۰ دقیقه زمان کتاب صوتی

موضوع کتاب چهار اثر از فلورانس

چهار اثر فلورانس اسکاول شین به لحاظ ساختار محتوایی و معنایی اش در دسته کتبی قرار می گیرد که کمک کننده به افراد در زندگی اند و تا بحال برای افراد بسیاری موفق واقع شده است. در بیانی ساده تر باید شاهکار اسکاول شین را به عنوان کتابی خود یار برای خوانندگان معرفی کرد.

در سراسر جملات چهار اثر فلورانس شین می توان اشاره به رهنمودهایی برای هشیاری ذهن یا هشیاری برتر که یک ویژگی اکتسابی است را مشاهده کرد. در حقیقت رمان اسکاول شین چه در کتاب چهار اثر فلورانس و چه در دیگر کتبی بجا مانده از وی، تمام تلاش به بیان قدرت ذهن برتر و هوشیار شده است.

کتابی که از جمله پر خواننده ترین کتب دنیاست و تابحال به بسیاری از زبان های زنده دنیا ترجمه شده است و برای اولین بار در ایران در سال ۱۳۷۳ ترجمه و منتشر شد. این کتاب دقیقاً مشابه با عنوان که دارد، یعنی ۴ اثر فلورانس، دقیقاً در ۴ بخش مختلف نوشته شده است که هر یک در باب یکی از درس های عمیق زندگی است.

در چهار بخش مختلف این کتاب اسکاول شین کوشیده است تا به بیانی ساده و دوستانه، مخاطبین خود را با مفهوم اصلی کتاب درگیر کرده و آموزه های لازم را به دور از هرگونه اجبار و یا شعارگرایی، به خوانندگان بیاموزد.

دانلود رایگان کتاب صوتی چهار اثر فلورانس اسکاول شین به همراه کتاب الکترونیکی

بهانه ها را کنار بگذار، و همین الان این قدم رو بردار و کتاب ۴ اثر فلورانس را یا بخوان یا گوش کن برای راحتی تو همه کار را انجام دادیم 👌
دانلود رایگان کتاب صوتی
ایمیل خود را وارد کنید

ایمیل خود را به درستی وارد کنید و روی دکمه تایید و دانلود کلیک کنید

مشخصات کتاب صوتی چهار اثر فلورانس اسکاول شین :

کاملا رایگان

فایل ها به صورت mp3 (دانلود یکجا Zip)

و با حجم ۴۸۰ مگابایت در ۱۰ فایل

کیفیت ۱۲۸KB

۹ ساعت و ۲۰ دقیقه زمان کتاب صوتی

چرا باید کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین بخوانیم؟

اگر به دنبال تغییر نگرش خودتان نسبت به زندگی و مسائل مختلف هستید و احساس می کنید این توانایی در درون شما وجود دارد که  به دنبال رویاهایتان بروید ، این کتاب به شما کمک می کند تا تاثیر کلمات را در زندگی خود را درک کنید و راهی اسرارآمیز به سوی کامیابی در زندگی به شما نشان داده می شود و نگاهتان به زندگی و نوع نگرشتان به مسائل مختلف عمیق تر می شود.

هر آنچه خداوند متعال به دیگران هدیه داده است، هم اکنون بیشتر و بهترش را به من هدیه می‌کند.
هر کاری را که با علاقه و عشق انجام می‌دهید، در حقیقت درها را به سوی موفقیت و پیروزی‌ تان می‌گشایید.
در هر راهی به من تکیه کن من راهت را هموار می سازم.
درها به رویم گشوده و دروازه‌ها بالا می‌روند تا من به لطف خدا به سرزمین آرزوهایم قدم گذارم.

این کتاب هم، برعکس کتاب های دیگر به شدت کیفیتش نسبت به خواننده اش تعیین میشود، همچنین توصیه میکنیم این کتاب را بارها و بارها بخوانید. شما اگر می خواهید در مسیر معنویت در زندگی خود گام بردارید؛ از این کتاب مفاهیمی را دریافت خواهید کرد. اگر بدنبال راهی متفاوت برای رهایی از یکنواختی و سختی های زندگی روزمره تان هستید؛ جوابتان را از این کتاب دریافت خواهید کرد.
از نویسنده این کتاب فلورانس اسکاول شین بخاطر تلاش و تمرکزی که برای نوشتن این کتاب در طی سالیان دراز به خرج داد و آنرا به جامعه بشری تقدیم کرد با تمام وجود سپاس گزاریم.

این کتاب صوتی را که حاصل تلاش و کوشش سمینار ما در ترجمه و صوتی کردن این کتاب می باشد، میتوانید از وب سایت سمینار ما به صورت آنلاین تهیه  نمایید. (تنها مرکز ارائه محصولات سمینارما، فقط وب سایت سمینارما و برنامه های آموزشی سمینار ما می باشد، لطفا با خرید نسخه اصلی از وب سایت، در ادامه روند این مسیر ما را یاری نمایید، و دست سوء استفاده کنندگان را از این مسیر، کوتاه کنید.)

نویسنده کتاب چهار اثر فلورانس اسکاول شین

درباره نویسنده چهار اثر فلورانس | دانلود رایگان کتاب صوتی چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

اسکاول شین نویسنده کتاب چهار اثر فلورانس که در حقیقت با نام کامل فلورانس اسکاول شین شناخته می شود، برخلاف باور عموم که نویسنده و هنرمندی ناشناخته است، فردی پرآوازه و مشهور است که در فیلادلفیای آمریکا به دنیا آمده بود. وی سال های بسیاری در نیویورک دانش الهی تدریس می کرد و افراد بسیاری همواره در کلاس های درس وی حضور داشتند.

اسکاول شین متولد سال ۱۸۷۱ بود و در نیمه های عمر خود به فرقه اندیشه های نو پیوست و فن نویسندگی خود را در زمینه علوم متافیزیکی به کار گرفت. اسکاول شین علاوه بر اینکه تصویرگر کتب و هنرمند موفقی بود، در عرصه سخنرانی نیز فعالیت داشت و یکی از سخنران پرآوازه آمریکا بود. در سخنرانی های وی که فارغ از موضوع کتابش نبودند، گفته می شود که افراد بسیار زیادی با رهنمود های سازنده وی زندگی های خود را متحول کرده و گره های راه را باز کرده اند.

وی با اینکه فردی مذهبی و معتقد بود و در دوره ای از زندگی در نقش یک مبلغ مذهبی فعالیت می کرد، اما فاقد هرگونه سختگیری و عقاید کورکورانه بود و در برخورد با افراد بیانی ساده و راحت را برمی گزید.

دیگر آثار فلورانس اسکاول شین

اسکاول شین آثار متنوعی دارد که بسیاری از آن‌ها به زبان های زنده دنیا ترجمه شده اند و برخی نیز در فهرست آثار ترجمه شده به زبان فارسی قرار داشته، در اختیار مردم کشورمان هستند. از جمله دیگر آثار ارزشمندی که از این نویسنده آمریکایی بر صفحه روزگار به جا مانده است می توانیم به قدرت کلام و افسون گذرگاه شهود اشاره کنیم که هر دو کتاب نامبرده هم همچون موفق ترین اثر وی، یعنی همان چهار اثر اسکاول شین، از بیانی شیوا و محتوایی آموزنده به قلم وی بهره برده اند. دیگر آثار وی عبارتند از:

– بازی زندگی و راه این بازی

– کلام تو عصای معجزه گر توست

– در مخفی توفیق

در نقد بسیاری از کتب و آثار، حتی سخنرانی های اسکاول شین تقریباً تمام افراد بر یک موضوع توافق داشته اند و آن هم سادگی دلشنین و بی تکلفی در بیان مطالب و مفاهیم، در کنار استفاده از فن شوخ طبعی و صمیمت است که همگی باعث جذب مخاطب و گیرایی سخنان فلورانس اسکاول شین می شده اند.

درس هایی از کتاب چهار اثر فلورانس

داستان چهار اثر فلورانس را حتی می توان به صورت خلاصه نکات نیز برداشت کرده و در زندگی مورد استفاده قرار داد. درس هایی آموزنده که باید در زندگی روزمره حتماً به یاد آن‌ها بود. از جمله درس هایی که از رمانهای چهار اثر اسکاول شین می توان برداشت کرد، در ادامه تعدادی را به صورت خلاصه در اختیار شما قرار داده ایم:

هر آنچه را که در امروز خود می کارید در فردای خود درو خواهید کرد.

از مهمترین بخش های بازی زندگی و موفقیت در آن تصورات خوب و سازنده است.

ذهن داری سه بخش است: ضمیر خودآگاه، ضمیر ناخودآگاه، هوش برتر.

ذهن برتر: فرد در کاهش و افزایش آن کنترلی ندارد و ذاتی است.

بخش خودآگاه: بخش اصلی ذهن بوده و مفاهیم و احساسات در آن معنا پیدا می کند.

بخش ناخودآگاه: از هر چیزی تصویری درون خود میسازد تا آنچه که در روح و جسم ما وجود دارد را معنا کند. روح محل ضمیر ناخودآگاه است.

خوبی ها و بدی ها در ضمیر ناخودآگاه معنا پیدا می کنند.

اگر کسی مراقب ضمیر ناخودآگاه خود نباشد، دیگران می توانند آن را صاحب شوند و کنترل آن را بدست گیرند.

افکار منفی دوستانمان بر روی شرایط زندگی ما نیز تأثیرگذار است. مانند تأثیر افکار والدین بر روی سلامتی فرزندان.

آرامش تنها چیزی است که می تواند ما را از لحظات سخت و دشوار زندگی برهاند.

البته همانطور که انتظار دارید درس های بسیار زیادی را می توان از این کتاب ۱۱۴ صفحه ای برداشت کرد و ما تنها به ذکر تعدادی از آنها پرداختیم.

مشخصات کتاب صوتی چهار اثر فلورانس اسکاول شین :

کاملا رایگان

فایل ها به صورت mp3 (دانلود یکجا Zip)

و با حجم ۴۸۰ مگابایت در ۱۰ فایل

کیفیت ۱۲۸KB

۹ ساعت و ۲۰ دقیقه زمان کتاب صوتی

دانلود رایگان کتاب صوتی
ایمیل خود را وارد کنید

ایمیل خود را به درستی وارد کنید و روی دکمه تایید و دانلود کلیک کنید

مشخصات کتاب صوتی چهار اثر فلورانس اسکاول شین :

کاملا رایگان

فایل ها به صورت mp3 (دانلود یکجا Zip)

و با حجم ۴۸۰ مگابایت در ۱۰ فایل

کیفیت ۱۲۸KB

۹ ساعت و ۲۰ دقیقه زمان کتاب صوتی

” پیشنهاد “ برای دانلود رایگان کتاب صوتی بیندیشید و ثروتمند شوید از ناپلئون هیل روی دکمه سمت چپ کلیک کنید

( کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید توسط ناپلئون هیل به کمک اندرو کارنگی نوشته شد که پیشنهاد میکنم حتما این کتاب رو دانلود کنید )

موارد دیگر …

دانلود رایگان دوره آرزوی تو دستور توست کوین ترودو
دانلود رایگان کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود از استرهیکس
دانلود رایگان کتاب صوتی کیمیاگر | دانلود رایگان کتاب کیمیاگر
دانلود رایگان کتاب صوتی چهار اثر فلورانس اسکاول شین + کتاب الکترونیکی pdf
The last comment and 1 other comment(s) need to be approved.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۸ از ۵
از مجموع ۳۲ رای