دانلود رایگان کتاب صوتی کیمیاگر | دانلود رایگان کتاب کیمیاگر

دانلود رایگان کتاب صوتی کیمیاگر از پائولو کوئیلو + کتاب الکترونیکیpdf (نسخه اصلی و کامل)

“با کیفیت عالی”

کتاب صوتی کیمیاگر اثر نویسنده برزیلی به نام پائولو کوئیلو روایت روح بی‌ قراری است که در جست‌ و‌ جوی سلوک و رسیدن است.

از افتخارات این کتاب می‌ توان به ترجمه شدن آن به ۵۲ زبان زنده دنیا، و همچنین تا به اکنون توانسته در حدود ۱۵۰ کشور به چاپ برسد، اشاره نمود.

پائولو کوئیلو درباره این کتاب می گوید: وقتی چیزی را می خواهی، تمام كیهان همدست می شود تا به رؤیایت تحقق بخشی. در حال حاضر شما میتوانید این کتاب را به صورت صوتی و کتاب الکترونیکی کاملا رایگان از گروه تحقیقاتی گنج درون دانلود کنید.

رمان کیمیاگر (The Alchemist) داستانی پرکشش و جذاب دارد، روح کلی داستان دعوت به آزاد شدن از تعلقات و وابستگی‌ها و آغاز سفر است که در نهاد بشر وجود دارد. سبک داستانی رمان کیمیاگر شبیه به سبک داستان‌های شرقی است، همچنین جملات قصار جالبی در جای جای این داستان وجود دارد که به نوبه‌ی خود بسیار زیبا و دل‌نشین هستند.

داستان کتاب صوتی کیمیاگر در مورد یک چوپان رویاپرداز بانام سانتیاگو است. سانتیاگو به امید رسیدن به یک گنج گران‌ بها کول‌ بار سفر می‌بندد و در پی سفرهای طولانی دست‌ آخر به گنج افسانه‌ ای خود دست می‌ یابد.
نکته حائز اهمیت در مورد کتاب صوتی کیمیاگر این است که این کتاب را اقتباسی از دفتر ششم مثنوی معنوی اثر مولوی می‌دانند و هیچ‌گاه نویسنده این مهم را ابطال ننموده است.

ویدئو توضیحات کتاب کیمیاگر سپنتا دهقانی

مترجم: گروه تحقیقاتی گنج درون | تعداد صفحه: ۱۶۰ صفحه (سایز فونت مناسب) | فرمت: PDF | حجم: ۷مگابایت

دانلود رایگان کتاب صوتی
ایمیل خود را وارد کنید

ایمیل خود را به درستی وارد کنید و روی دکمه تایید و دانلود کلیک کنید

مشخصات کتاب صوتی کیمیاگر :

کاملا رایگان

فایل ها به صورت mp3 (دانلود یکجا Zip)

و با حجم ۶۰۶ مگابایت در ۵ فایل

کیفیت ۳۲۰KB

۵ ساعت و ۲۰ دقیقه زمان کتاب صوتی کیمیاگر

فایل صوتی توضیحاتِ کتاب صوتی کیمیاگر

قسمتی از کتاب صوتی کیمیاگر :

سانتیاگو در داستان من، چوپان جوانی بود که گوسفندانش را فروخته بود و می‌خواست دنبال رویاهای خود برود و گنج پنهانش را پیدا کند. و این داستان خود من بود و من، آن چوپان بود.

هرچند که در عمر خود چوپانی نکرده بودم و گوسفندانی نداشتم. اما خود را در وجود آن چوپان و در رویاهای او می‌دیدم. و درواقع داستان زندگی خود را شرح می‌دادم.
آن پسر سانتیاگو نام داشت.

و در این لحظه‌ی سحرآمیز، با این جمله، طلسم من شکسته شد.
می‌دانستم داستانی که جزئیات آن را کم‌وبیش در ذهن خودساخته و پرداخته بودم، و درهرحال با من هم‌عقیده بود، که دریکی از کتاب‌هایم نوشته بودم.

دانلود رایگان کتاب صوتی کیمیاگر

بهانه ها را کنار بگذار، و همین الان این قدم رو بردار و کتاب صوتی کیمیاگر را گوش کن یا نسخه الکترونیکی را بخوان؛ برای راحتی تو همه کار را انجام دادیم 👌
دانلود رایگان کتاب صوتی
ایمیل خود را وارد کنید

ایمیل خود را به درستی وارد کنید و روی دکمه تایید و دانلود کلیک کنید

مشخصات کتاب صوتی کیمیاگر :

کاملا رایگان

فایل ها به صورت mp3 (دانلود یکجا Zip)

و با حجم ۶۰۶ مگابایت در ۵ فایل

کیفیت ۳۲۰KB

۵ ساعت و ۲۰ دقیقه زمان کتاب صوتی کیمیاگر

چرا باید کتاب صوتی کیمیاگر را گوش کنیم یا نسخه الکترونیکی را بخوانیم؟

کیمیاگر کتابی است که پائولو کوئلیو با نوشتن آن در تمام دنیا تبدیل به چهر‌ه‌ای شناخته شده شد. کوئلیو برای نوشتن رمان‌هایش از تمات تجربیات و آموخته‌ هایش استفاده می‌کند و واقعا از جان و دل مایه می‌ گذارد. مثلا همین که برای نوشتن کیمیاگر، یازده سال را صرف یادگرفتن کیمیاگری کرده است، یک گواه‌ بر این حرف است. کیمیاگر داستان چوپان اسپانیایی جوانی به نام سانتیاگو است که زادگاهش را در اندلس ترک می‌کند و به شمال آفریقا می‌ رود تا گنجی مدفون را در حوالی اهرام مصر پیدا کند. در این راه با زنی کولی، مردی که خودش را پادشاه می‌داند و یک کیمیاگر آشنا می‌شود. دل به عشق فاطمه، دختر صحرا می‌بازد و هرکدام از این رویدادها و هر کدام از این افراد، نشانه‌ای به سانتیاگو برای رسیدن به گنجش می‌دهند. نشانه‌ها در این کتاب، و تمام زندگی پائولو کوئلیو به چشم می‌خورند و او هم می‌خواهد همین پیام را به دنیا بدهد. نشانه‌ها را دنبال کنید تا به رویای شخصی‌تان برسید.

پائولو کوئلیو، نویسنده‌ی مشهوری است که با زبان نشانه‌ها صحبت می‌کند و با نوشته‌هایش، خوانندگانش را به سفری متفاوت و عمیق به درون می‌برد. در بسیاری از کشورهای دنیا، کیمیاگر را در زمره‌ی کتاب‌های درسی قرار داده‌اند و دانشگاه شیکاگو، آن را در دستیابی به بصیرت شخصی مفید می‌داند. او در تمام زندگی‌اش معتقد بوده است که «آنچه یکبار اتفاق می‌افتد ممکن است هرگز تکرار نشود. اما آنچه دوبار واقع می‌شود قطعا بار سوم نیز واقع خواهد شد» تجربیات خاص خودش را هم با همین نشانه تفسیر می‌کند و با نوشتن داستان‌های الهام‌بخشش از مردم می‌خواهد نشانه‌هایی را دنبال کنند که آن‌ها به رویاهای شخصی‌شان برساند.

نویسنده کتاب کیمیاگر ” پائولو کویلئو

پائولو کوئیلیو نویسیده کتاب صوتی کیمیاگر | دانلود رایگان کیمیاگر

زندگی شخصی

پائولو کوئلیو در ۲۴ اوت سال ۱۹۴۷ در ریودوژانیرو، برزیل به دنیا آمد. سالروز تولد او البته همزمان با تولد بت برزگش در ادبیات، خورخه لوئیس بورخس بود. او در خانواده‌ای به دنیا آمد که به شدت به درس اهمیت می‌دادند. همین شد که او را در یکی از کالج‌های سخت‌گیر به نام کالج ژزوئیت‌ها ثبت‌نام کردند. مادر مذهبی و پدر مهندس پائولو می‌خواستند پسرشان وکیل شود اما او رویای نویسنده شدن را در سر می‌پروراند. در آن کالج سخت‌گیر او نظم و انضباط را یاد گرفت اما ایمانش را از دست داد. اما در پی کسب تجربیات معنوی بود. همین‌ها به علاوه‌ی ذهن پرسشگرش باعث شد  تا به جنبش‌های هیپی‌گری بپیوندد، مواد مخدر را امتحان کند، در فرقه‌های مختلف عضو شود و تمام آمریکای لاتین را بگردد تا چیزی را که می‌خواست، یعنی جادو را، پیدا کند. علاوه بر این، پدر و مادر همیشه نگرانش از اینکه پسرشان می‌خواست نویسنده شود عصبانی بودند. آن‌ها به همین دلیل او را سه‌بار در بیمارستان روانی بستری کردند و تا زمانی که روانپزشکی تایید کرد او نیازی به بستری شدن ندارد، از کارشان دست نکشیدند. البته فرار کردن‌های هرباره‌ی او هم بی‌تاثیر نبود.

رنجی فراموش نشدنی

پائولو کوئلیو مدتی را به عنوان یک ترانه‌سرا کار کرد. البته این ترانه‌ها بعدا برایش دردسرساز شدند. او و همسرش را به خاطر ترانه‌هایش، که فکر می‌کردند با سازمان‌های چریکی مرتبط است دستگیر کردند. او یک هفته در زندان بود و شکنجه شد. یکی از روزها وقتی به توالت رفته بود، صدای همسرش را می‌شنود که در توالت بغل بوده. او می‌گوید: «اگر تو پائولو هستی با من حرف بزن.» اما پائولو که به شدت ترسیده بود، واکنشی نشان نمی‌دهد. بعد از این ماجرای دردناک، همسرش موقع آزادی از از می‌خواهد که دیگر اسمش را هم نبرد. پائولو کوئلیو همیشه از او با نام همسر بدون نام من یاد می‌کند.

زندگی حال حاضر پائولو کوئیلیو

پائولو کوئلیو و همسرش کریستینا اویتیسیکا حالا بنیاد خودشان را اداره می‌کنند. این بنیاد اهداف مختلفی مانند کمک به نیازمندان و حمایت و تعالی فرهنگی برزیل را دنبال می‌کند. کریستینا نقاش است. آن‌ها سال‌هاست که در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند و باهم سفر می‌کنند. سفرشان به بازداشتگاه داخائو در آلمان، باعث شد تا پائولو دوباره ایمانش را به دست بیاورد و سفری هفتصد کیلومتری در جاده‌ی سن‌ژاک دِ کمپوستل برود. همان مسیری که زائران قرون وسطی طی می‌کردند.

دیگر آثار پائولو کوئلیو

سه‌گانه‌ی یک هفته‌ای

ورونیکا تصمیم می‌گیرد بمیرد، شیطان و دوشیزه پریم و کنار رودخانه‌ی پیدرا نشستم و گریستم سه‌گانه‌ای هستند که یک هفته‌ی زندگی انسان‌ها را نشان می‌دهند. در کتاب اول، ورونیکا، دختری است که زندگی نرمال و خوبی دارد، اما چون احساس خلا می‌کند، تصمیم می‌گیرد خودکشی کند. خودکشی ناموفق او باعث می‌شود تا دید دیگری نسبت به زندگی پیدا کند. شیطان و دوشیزه پریم، داستان یک هفته از زندگی مردم یک دهکده است که گرفتار حرص و طمع شده‌اند و حالا مسافری با یازده شمش طلا از آن‌ها درباره‌ی ماهیت انسان‌ها می‌پرسد؛ او می‌خواهد بداند آیا انسان‌ها، ذاتا نیک‌فطرتند یا پست؟ کنار رودخانه‌ی پیدرا نشستم و گریستم، داستان دختر جوانی به اسم پیلار است که عشق دوران کودکی‌اش را می‌بیند و این ملاقات تمام زندگی‌اش را دگرگون می‌کند.

مکتوب

مکتوب یک اثر کمتر داستانی از پائولو کوئلیو است. او در کتاب‌های مکتوب و دومین مکتوب چیزهایی نوشته است که برای انسان‌ها بصیرتی به ارمغان می‌آورند و یا نشانه‌ای در دل خود دارند. مکتوب‌ها از آن دسته کتاب‌هایی هستند که گاه باید تفالی بهشان زد. چراکه هر کدامشان می‌توانند مانند چراغی، مسیرتان را روشن کنند یا آرامشی بهتان ببخشند.

اعترافات یک سالک

اعترافات یک سالک، یک گفتگوی خواندنی میان خوان آریاس و پائولو کوئلیو است که رازها و ابعاد پنهان زندگی او را نمایان می‌کند. پائولو کوئلیو در کتاب اعترافات یک سالک، درباره‌ی همه‌چیز صحبت کرده است: زندگی شخصی و تجربه‌هایش، زندگی کاری، سیاست و اخلاق، بازیافتن ایمان دوباره، زنان، جادو و … این اثر مانند یک آلبوم شخصی است که می‌تواند شما را با این مرد بزرگ، افکار و دیدگاهش نسبت به دنیا، آشنا کند.

درس هایی از کتاب صوتی کیمیاگر

– در مرحله‌ای از زندگی آدم‌ها، هر چیزی روشن و امکان پذیر است. آن‌ها نه از خیالبافی و نه از آرزوی کارهایی که می‌خواهند در زندگیشان رخ دهد، هراسی ندارند. اما با گذشت زمان، نیرویی مرموز آن‌ها را متقاعد می‌کند که دسترسی به افسانه شخصی شان غیر ممکن است.

– هرکس که باشی یا هر کاری که انجام دهی وقتی واقعاً از صمیم قلب چیزی را بخواهی، آنگاه این خواسته تو از روح جهان سرچشمه می‌گیرد و تو مأمور انجام آن بر روی زمین می‌شوی.

– خداوند برای هرکس در زندگی مسیری قرار داده است که باید آن را طی کند. کافی است نشانه‌هایی را که خداوند بر سر راهت قرار داده، بخوانی.

– یکنواختی ایام برای آدم‌ها باعث می‌شود متوجه چیزهای خوبی که هر روز با طلوع خورشید در زندگیشان اتفاق می‌افتد، نشوند.

– همه‌ی آدم‌ها دنیا را همان جور که می‌خواهند ببینند، می‌بینند، نه آنجوری که هست.

– عشق زنجیر محکمی به پای عاشق می‌بندد تا در کنار معشوق خود بماند.

– هرگز قبل از اینکه چیزی را بدست آوری، وعده آن را به کس دیگری نده.

– همه‌ی اتفاقات بین طلوع و غروب خورشید رخ می‌دهد.

– وقتی عاشق می‌شوی همه چیز برایت معنا پیدا می‌کند.

مشخصات کتاب صوتی کیمیاگر :

کاملا رایگان

فایل ها به صورت mp3 (دانلود یکجا Zip)

و با حجم ۶۰۶ مگابایت در ۵ فایل

کیفیت ۳۲۰KB

۵ ساعت و ۲۰ دقیقه زمان کتاب صوتی کیمیاگر

دانلود رایگان کتاب صوتی
ایمیل خود را وارد کنید

ایمیل خود را به درستی وارد کنید و روی دکمه تایید و دانلود کلیک کنید

مشخصات کتاب صوتی کیمیاگر :

کاملا رایگان

فایل ها به صورت mp3 (دانلود یکجا Zip)

و با حجم ۶۰۶ مگابایت در ۵ فایل

کیفیت ۳۲۰KB

۵ ساعت و ۲۰ دقیقه زمان کتاب صوتی کیمیاگر

موارد دیگر …

دانلود رایگان کتاب صوتی معجزه شکرگزاری
دانلود رایگان دوره آرزوی تو دستور توست کوین ترودو
دانلود رایگان کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود از استرهیکس
دانلود رایگان کتاب صوتی کیمیاگر | دانلود رایگان کتاب کیمیاگر

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۷ رای