دانلود رایگان دوره آرزوی تو دستور توست کوین ترودو

دانلود رایگان سمینار آرزوی تو دستور توست، کوین ترودو (فایل صوتی، ویدئو + کتاب راهنما)

“فایل های صوتی دوبله شده، ویدئوهای اصلیِ زیرنویس شده و کتاب راهنما به زبان فارسی”

سمینار آرزوی تو دستور توست؛ این نام یکی از مشهورترین و محبوب ترین سمینارهای ۲ دهه اخیر است که این سمینار توسط کوین ترودو در سال ۲۰۰۹ به مدت دو روز به صورت خصوصی در کوه های آلپ اجرا شده است.

سمینار آرزوی تو دستور توست شامل ۱۴ فایل صوتی و ویدئویی میباشد + کتاب راهنما که فقط در گروه تحقیاتی گنج درون کامل ترین نسخه آن موجود میباشد و تمام فایل هایی که شما در شبکه های اجتماعی و یا سایت ها دیده اید ناقص میباشند.

کوین ترودو با انتشار رسمی سمینار آرزوی تو دستور توست تحول عظیمی در دنیای موفقیت از طریق قانون جذب به وجود آورد به طوریکه علاقه مندان واقعی به کسب ثروت، سلامتی و هر آنچه باعث میشود زندگی عالی را تجربه کنیم عاشق و جذب استاد کوین ترودو شده اند و اهداف شما هر چه که باشد با دوره ی آرزوی تو دستور توست کوین ترودو، روش تبدیل آنها به واقعیت را یاد‍ می گیرید.. و خبر خوب اینکه شما میتونید سمینار آرزوی تو دستور توست؛ کامل ترین نسخه اش را کاملا رایگان از گروه تحقیقاتی گنج درون دانلود کنید.

کوین ترودو این دوره را این طور آغاز میکند، که در دوره آرزوی تو دستور توست قصد آموزش دادن چیزهایی را داریم که مثال آنها در زندگی واقعی ما وجود دارد. هر چه که قرار است اینجا از من بشنوید همه مثال هایی از دنیای واقعی هستند.

هیچ داستان ساختگی اینجا به شما آموزش نخواهیم داد، این یکی از بزرگترین فرق آرزوی تو دستور توست با تمام دوره های دیگر است. ما به شما قوانینی را آموزش خواهیم داد که سال های سال است در گروه های مخفی به شکل راز بوده است؛ و هر شخصی در هر سطحی که این اصول و قوانین را در زندگی خود به کار ببندد به آرزوهای خود دست می یابد.

فایل صوتی بخشی از قسمت اول آرزوی تو دستور توست

دانلود رایگان فایل های سمینار
ایمیل خود را وارد کنید

ایمیل خود را به درستی وارد کنید و روی دکمه تایید و دانلود کلیک کنید

مشخصات فایل های سمینار آرزوی تو دستور توست :

کاملا رایگان

فایل ها به صورت MP4/MP3/PDF

(فایل ها از قسمت ۱ تا ۱۲ صوتی – ۱۳ و ۱۴ تصویری با صدای اصلی و زیر نویس فارسی)

و با حجم ۶۸۰ مگابایت در ۱۴ فایل

کیفیت فایل های صوتی ۱۲۸KB

۱۴ ساعت زمان سمینار آرزوی تو دستور توست

خلاصه‌ ای از سمینار آرزوی تو دستور توست:

در دوره آرزوی تو دستور توست به صورت کاملا حرفه ای یاد میگیرید که برای رسیدن به آرزوها و رویاهایتان چگونه ارتعاش بفرستید، چگونه اهدافی را که در زندگی برای خود تعیین کردهاید را از طریق ذهن دنبال کنید و به مرحله واقعیت برسانید.

در آرزوی تو دستور توست یاد خواهید گرفت که شرایط فعلی شما هر چه که باشد اصلا مهم نیست؛ شما با اصول قوانین و تکنیک هایی که توسط کوین ترودو آموزش داده میشود، میتوانید اهداف مالی، ازدواج، و حتی سلامتی خود را از طریق افکار خود مدیریت کنید و به هر آنچه که میخواهید برسید.

این دوره به شما خواهد آموخت، قانون جذب چیست؟ جهان هستی چگونه کار میکند؟ ارتعاش ذهن چیست؟ چگونه ارتعاش بفرستید؟
باور چیست و  چگونه ساخته میشوند و چگونه باید تغییر شان دهیم، چرا باید مثبت فکر کنیم؟
نقش احساسات در زندگیمان چیست؟ اصلا چرا ما دارای احساس هستیم؟

در این دوره یاد خواهید گرفت که برای بدست آوردن پول نیازی نیست به محیط فعلی خودتان نگاه کنید، قضاوت کنید و در نهایت ناامید و دلسرد بشوید. بلکه از طریق این دوره یادگیری کوین ترودو متوجه میشوید، که شرایط فعلی شما برای رشد شما اصلا مهم نیست. البته به صورت کاملاً منطقی برای شما توضیح داده میشود که چرا این موضوع اصلا مهم نیست.

در این دوره یادگیری کوین ترودو شما تبدیل به انسان دیگری میشوید چرا که همه اصولی که در دوره آرزوی تو دستور توست می آموزید، هیچگاه در گذشته از زبان هیچ استاد دیگری نشنیده اید؛ اینجاست که کوین ترودو متفاوت از همه اساتید و مدرسین قانون جذب است.

در دوره آرزوی تو دستور توست مانند همه دوره های کوین ترودو داستان های کوتاهی کوین ترودو میگوید که اتفاقاً یکی از تاثیر گذارترین بخش آموزش های او محسوب میشود، که در این دوره هم است و برای درک بهتر مطالب خیلی به شما کمک میکند.

در دوره (آرزوی تو دستور توست) کوین ترودو از دانشمندان بزرگی حرف میزند، ردپایی بزرگ که قانون جذب را در گذشته بازگو کردهاند؛ انسان هایی مانند انیشتین، ادیسون و…

دانلود رایگان سمینار آرزوی تو دستور توست از کوین ترودو

بهانه ها را کنار بگذار، و همین الان این قدم را بردار و فایل های سمینار آرزوی تو دستور توست را دانلود کن و شروع کن؛ برای راحتی تو همه کار را انجام دادیم 👌
دانلود رایگان فایل های سمینار
ایمیل خود را وارد کنید

ایمیل خود را به درستی وارد کنید و روی دکمه تایید و دانلود کلیک کنید

مشخصات فایل های سمینار آرزوی تو دستور توست :

کاملا رایگان

فایل ها به صورت MP4/MP3/PDF

(فایل ها از قسمت ۱ تا ۱۲ صوتی – ۱۳ و ۱۴ تصویری با صدای اصلی و زیر نویس فارسی)

و با حجم ۶۸۰ مگابایت در ۱۴ فایل

کیفیت فایل های صوتی ۱۲۸KB

۱۴ ساعت زمان سمینار آرزوی تو دستور توست

چرا سمینار آرزوی تو دستور توست کوین ترودو جنجالی می شود؟

کوین ترودو در دوره آرزوی تو دستور توست حرف هایی راجع به برخی افراد و گروه ها گفته است که هم، گروه های مخفی و هم، افراد با نفوذ سطح بالای آمریکا دشمن او شدند و خیلی زود او را به بهانه های عجیب به زندان انداختند. او در حصر خانگی در کمپ فدرال است و علی رغم تلاش های زیاد مردم، هنوز در همان شرایط است.

این مجموعه، حاصل فرایند تفکر، تجربه، عملکرد و سرگذشت موفق ترین افراد جهان است که به گفته کوین ترودو در گروه های مخفی مثل برادرهود- brotherhood این ها را آموخته اند.

کوین می گوید در این دوره به شما آموزش می دهم که چطور کنترل کامل زندگی خود را بیابید و یاد بگیرید که چگونه هر آرزوی خصوصی و مالی بزرگ خود را جذب کنید.

توصیه کوین ترودو در مورد تهیه دوره آرزوی تو دستور توست:

اگر می خواهید داستان رازهای موفقیت های بسیار بزرگ برخی از قدرتمندترین، ثروتمندترین و تأثیرگذارترین افراد در جهان را بدانید، این دوره تنها منبع موجود در جهان است.

من در گروه های مخفی مختلف نحوه واقعی جذب پول و موفقیت در زمینه های مختلف را آموخته ام.

اگر شما می خواهید یاد بگیرید که چگونه این دانش را در ۱۳ ساعت بدست آورید، توصیه میکنم این دوره را هرچه سریع تر تهیه کنید.

من برای این دوره و کتاب هایم بسیار آزار و اذیت شدم، چون افراد سرشناسی که با آموزش های گروه های مخفی به همه چیز رسیده بودند، با نظر من برای افشای اطلاعات مخفی مخالف بودند.

برای دانلود سمینار کوین ترودو باید دوره را خریداری کنید اما بخش هایی از دوره آرزوی تو دستور توست نیزبه صورت رایگان تحت عنوان «دانلود رایگان سمینار کوین ترودو» در انتهای همین صفحه قرارداده شده است.

آنها هر روز به بهانه ای چوب لای چرخ کسب و کارهای من می گذارند. آنها حتی مرا به زندان انداختند. اما خدا را شاکرم که قانون جذب همیشه عمل می کند و من همچنان ایستاده ام و امروز تعداد شرکت های من به ۶۰ رسیده و آمار فروش کتاب هایم از مرز ۵۰ میلیون نسخه گذشته است. دوره را تهیه کنید و بارها و بارها گوش کنید.

قضاوت اثر بخشی دوره را به خود شما می سپارم..

بخشی از صحبت های کوین ترودو در دوره آرزوی تو دستور توست.

چطور به هر چیزی که می خواهید دست یابید؟

شما قادرید هر چیزی که واقعا خواهان آن باشید را به دست آورید.

همهُ شما چراغ جادویی علاءالدین را دارید!

آیا حاضرید با گوش کردن به دوره صوتی آرزوی تو دستور توست و بعد عمل به فرمول های آن چراغ جادوی زندگی خویش را در دستان خود فعال کنید؟!

دوست من شما چه اهدافی در زندگی دارید؟

ممکن است یکی از شما آرزو داشته باشد لاغر شود، یکی دیگر می خواهد ثروتمند شود، یکی می خواهد روابط خوب داشته باشد، یکی می خواهد سلامت باشد، هر چه که باشد فرقی نمی کند. شما چراغ جادوی خلق رویاهایتان را دارید.

اما مساله این است که مطالب خیلی زیادی در اینترنت و بازار فروش محصولات آموزشی وجود دارد که ما نمی دانیم آنها واقعی هستند یا غیرواقعی و ممکن است آن اطلاعات درست نباشند. اکثر آنها تئوری یاد می دهند و شروع می کنند به تدریس آنها و حتی درآمد آنها از این راه است. بنابراین مهم است که شما بدانید چه منابعی را مطالعه می کنید و از چه کسی یاد می گیرید. واقعا به چه کسی گوش می کنید؟؟؟”

مدرس اطلاعات سمینار آرزوی تو دستور توست ” کوین ترودو

کوین ترودو مدرس اطلاعات سمینار آرزوی تو دستور توست

نوجوانی کوین ترودو

کوین ترودو پدرش جوشکار بود و دوران دبیرستان را در همان شهر در دبیرستان سن مری سپری کرد.پس از آن مقطع، ترک تحصیل کرد و برای به دست آوردن پول با یکی از دوستانش مشغول حرفه خرید و فروش خودرو شد.در همین سال ها کوین ترودو دوران نوجوانی را طی میکرد و دنبال راه هایی برای ثروتمند شدن بود. در همین روزها بود که ترودو با آشنایی یکی از دوستانش به  ورکشاپ تکنیک های تقویت حافظه پیوست.

با شخصی مشهور و ثروتمند آشنا شدم زمانی که وی متوجه اشتیاق وصف نشدنی من برای دستیابی به ثروت و موفقیت شد. به من پیشنهاد داد میتواند برای کمک کردن به من برای ساخت زندگی بهتر هر چند وقت یک بار او را ملاقات کنم. تا راههایی برای بدست آوردن ثروت، شغل بهتر و موفقیت به من بیاموزد. وی این قول را به من داد که اگر از آموزه های او در زندگی ام استفاده کنم می توانم به هر آنچه که میخواهم برسم! من که جذب رفتار و حرف های او بودم بی درنگ قبول کردم.

چرا کوین ترودو به زندان انداخته شد؟

کوین ترودو در سال ۲۰۱۳ – ۲۰۱۴ پس از محاکمه در ایالت متحده به ۱۰ سال زندان محکوم شد. دلایل محکومیت او در رسانه ها و سایت های خبرگزاری متفاوت بود. نویسنده محبوب نیویورک تایمز و سخنران انگیزشی یعنی کوین ترودو حدود ۳۷.۶ میلیون دلار جریمه شد.

در سایت رسمی فدرال www.ftc.gov لیست بلندی از شاکیان دولتی او نوشته شده است که این لیست موجب تعجب همگان شد زیرا کوین ترودو تا به حال نام برخی از آن ارگان ها و شرکت ها را به زبان هم نیاورده بود!

آثار دیگر کوین ترودو

 • کتاب کوین ترودو تقویت حافظه Kevin Trudeaus Mega Memory 
 • سمینار کوین ترودو آرزوی تو دستور توست ““your Wish is Your Command _ 2009
 • دوره کوین ترودو چگونه یک ماشین پول سازی دائمی خلق کنیم
 • دوه کوین ترودو موانعی که ما را از موفقیت باز می دارد
 • دوره کوین ترودو تصویری درمان های طبیعی که آنها نمیخواهند شما بدانید
  “۲۰۰۶ _ Natural Cures “They” Don’t Want You to Know About”
 • کتاب بدهی درمانی که نمیخواهند تا شما بدانید
  ” Debt Cures “They” Don’t Want You to Know About”
 • کتاب راهکار کاهش وزن که نمیخواهند بدانید
  “The Weight Loss Cure “They” Don’t Want You to Know About”

حاشیه های کوین ترودو در ایران

یکی از موضوعات کلیشه ای دیگر درباره حاشیه های کوین ترودو که کاربران و دوستدارن کوین ترودو در ایران را سردرگم کرده دروغ های تبلیغاتی برخی از سایت ها درباره سمینار و دوره های کوین است. اخیرا شاهد این هستیم که برخی از افراد مدعی فروش دوره های کوین ترودو بدون سانسور هستند . گروه تحقیقاتی گنج درون به عنوان اولین انتشار دهنده دوره های کوین ترودو (سال ها قبل در شبکه های اجتماعی) به اطلاع همه کاربران میرساند که کوین ترودو هیچ رازی را که در چند دقیقه خلاصه میشود را بازگو نکرده است و همه آموزش های او ابدا سانسور نشده و اصلا نیازی به این نیز نیست

پس از گذراندن این دوره کوین ترودو چه میشود ؟

کوین ترودو همان ابتدای دوره میگوید: پس از گذراندن آرزوی تو دستور توست شما کاملا متوجه دلیل شکست هایتان در گذشته ، چه از نظر مالی و از نظر روابط خواهید شد. حتی دلایل موفقیت در یک یا چند موضوع خاصی که داشتهاید را کشف خواهید کرد متوجه خواهید شد، چرا بعضی ها در زندگی موفق و بعضی ها همواره در حال شکست خوردن هستند.

شما پس از پایان این دوره به این راز پی خواهید برد که چرا همواره زندگیتان در بیشتر ابعاد شروع و پایانی شبیه به هم داشتهاید و به نوعی همیشه در یه حالت خاصی (چه از نظر مالی چه از نظر سلامتی و چه از نظر ارتباطات) در نوسان بودهاید.

با تکنیک های که همگی به ذهن برمیگردد و ریشه این اطلاعات که کوین ترودو در اختیارتان قرار می دهد برمیگردد به سالیان خیلی دور، شما یاد میگیرید چگونه از نظر ارتعاش خود را برای دریافت و رسیدن به اهداف و آرزویتان در مدار مورد نظرتون قرار دهید.

این دوره میتواند زندگی شما را برای همیشه تغییر بدهد؛ کوین ترودو استاد انتقال اطلاعات است. آگاهیای که در دوره آرزوی شما فرمان شماست دریافت میکنید میتوانید در هر شرایطی در زندگیتان اعمال کنید؛ فقط به شرطی که این اطلاعات به ظاهر ساده رو جدی بگیرید و فقط شنونده نباشید.

آیا دوره آرزوی تو دستور توست از کوین ترودو سانسور است !

نه در سایت ما و نه در سایت های دیگر  این دوره سانسور ندارد پس مراقب باشید از این ترفند برای گرفتن پول بیشتر از شما استفاده یا سو استفاده نکنند .در این شکی نیست که دوره آرزوی تو دستور توست یکی از بهترین دوره های کوین ترودو است. این دوره پر طرفدارترین دوره در ایران نیز می باشد.

اما متاسفانه برخی با این ترفند به دنبال فروش این دوره به قیمت های بسیار بالاتر هستند. از آنجایی که کلمه بدون سانسور به خصوص برای ما ایرانیان مفهوم و معنی زیادی را تداعی میکند. لذا از این کلمه تبلیغاتی برای فروش دوره های کوین ترودو با قیمت بیشتر استفاده میکنند.

مشخصات فایل های سمینار آرزوی تو دستور توست :

کاملا رایگان

فایل ها به صورت MP4/MP3/PDF

(فایل ها از قسمت ۱ تا ۱۲ صوتی – ۱۳ و ۱۴ تصویری با صدای اصلی و زیر نویس فارسی)

و با حجم ۶۸۰ مگابایت در ۱۴ فایل

کیفیت فایل های صوتی ۱۲۸KB

۱۴ ساعت زمان سمینار آرزوی تو دستور توست

دانلود رایگان فایل های سمینار
ایمیل خود را وارد کنید

ایمیل خود را به درستی وارد کنید و روی دکمه تایید و دانلود کلیک کنید

مشخصات فایل های سمینار آرزوی تو دستور توست :

کاملا رایگان

فایل ها به صورت MP4/MP3/PDF

(فایل ها از قسمت ۱ تا ۱۲ صوتی – ۱۳ و ۱۴ تصویری با صدای اصلی و زیر نویس فارسی)

و با حجم ۶۸۰ مگابایت در ۱۴ فایل

کیفیت فایل های صوتی ۱۲۸KB

۱۴ ساعت زمان سمینار آرزوی تو دستور توست

موارد دیگر …

دانلود رایگان کتاب صوتی معجزه شکرگزاری
دانلود رایگان دوره آرزوی تو دستور توست کوین ترودو
دانلود رایگان کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود از استرهیکس
دانلود رایگان کتاب صوتی کیمیاگر | دانلود رایگان کتاب کیمیاگر
The last comment and 7 other comment(s) need to be approved.
6 پاسخ
 1. حسین
  حسین گفته:

  سلام و عرض ادب
  بسیار سپاسگذارم از دوره آموزشی ارزشمندی که در اختیارمون قرار دادید امیدوارم که هر چه از خدابخواهید بدست آورید.

  پاسخ
 2. علی
  علی گفته:

  سلام. خدا قوت.
  دوبلر آرزوی تو.. انگار داره اوغ میزنه، به نظرم بهتره دوبلر رو عوض کنید، دوبلر بیندیشید و… صداش تا حدودی بهتره

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۶ از ۵
از مجموع ۳۴ رای