قاتل درون ما چیست؟

من امروز تصمیم گرفتم در این مقاله شما رو با یک قاتل بی رحم که من اسمش رو قاتل درون گذاشتم آشنا کنم، قاتلی که درون همه شما هست! قدرت این قاتل به شما بستگی داره، بستگی داره چقدر بهش توجه میکنید، چقدر بهش میرسید و چقد به حرفش را گوش میکنید. در این مقاله ما اول از این قاتل رونمایی میکنیم و بعد به شما می آموزم چطور این قاتل را از خودتان دور کنید تا بتوانید به خواسته هایتان برسید.

ترس یک کلمه سه حرفی فلج کننده است. ترس های زیادی بشر امروز را احاطه کرده است. در وجود بسیاری از انسان ها ترس حکومت میکند.

مواردی مانند ترس از شکست، ترس از آینده، ترس از بی پولی، ترس از دست دادن شغل، ترس از نه گفتن و نه شنیدن، ترس از حرف زدن، ترس از ابراز عقیده، ترس از سؤال کردن، ترس از توضیح خواستن و ترس از درخواست و صدها ترس دیگر.

ترس یک قاتل است (قاتل درون)

ترس قاتل رؤیا های ماست، قاتل آرزو های ماست، قاتل موفقیت ماست و قاتل جسم و روح ماست

ترس کار شیطان است، ابزار شیطان است و قویترین وسیله شیطان است.

ترس عامل سرطان است ! این یکی را دیگر قبول ندارید؟ پس دوباره تاکید می کنم ترس عامل سرطان است _ لطفا کتاب خانم آنیتا مورجانی را بخوانید. فردی که دچار سرطان لنفوما شده و ۲۴ ساعت مرگ موقت را تجربه میکند و متوجه میشود که علت اصلی سرطان ترس هایش بوده است.

ترس نمی گذارد به شهر بزرگتر مهاجرت کنیم، ترس نمی گذارد از شغلی که دوستش نداریم استعفا دهیم، ترس نمی گذارد محکم عقید همان را بیان کنیم، ترس نمی گذارد از ناحیه امن مان خارج شویم. ترس نمی گذارد بر طبق خواسته قلبی مان عمل کنیم. ترس نمی گذارد ریسک کنیم. ترس نمی گذارد تصمیم جدید بگیریم. ترس نمی گذارد از رابطه نامناسبمان خارج شویم.

بیایید قسم بخوریم که انسان موفقی شویم. قسم بخوریم که ایمان را جایگزین ترس کنیم.

ایمان را جایگزین ترس (قاتل درون) کنیم

من نگفتم شجاعت را جایگزین ترس کنیم. چون سالها قبل یاد گرفتم که متضاد ترس شجاعت نیست، متضاد ترس ایمان است. این به این معنی است که اگر شما ترستان زیاد است؛ پس ایمانتان کم است. ایمانتان متزلزل است.

ترس ها (قاتل درون) را چطور از خودمان دور کنیم؟

آیا برای نترسیدن آمپولی هست؟ خیر

تنها راه درمانش پیدا کردن ریشه ترس و اقدام کردن است، اقدام ترس را می کشد، بهترین درمان ترس روبرو شدن با آن است. هر کاری انجام بدهید که نتیجه بگیرید تنها کارهایی که منجر به مرگتان میشود را انجام ندهید، بقیه راه ها را یک به یک امتحان کنید تا بالاخره به نتیجه برسید. افراد جسور خدایان سعی و خطا هستند. آن ها از اشتباه کردن نمی ترسند. لطفاً از ترس هایتان فهرستی بنویسید با ذکر دلایل. نوشتن ترس ها خودش یک اقدام درمانی است. تا ننویسید باور نخواهید کرد.

” دوستان عزیز اگر شما این مقاله را کامل بخوانید ولی آن را درک نکنید و به تمرینات داده شده عمل نکنید، این ترس ها درون شما باقی خواهند ماند! پس اگر میخواهید، قاتل درون یا همان ترس را از خودتان دور کنید کافیه به تمرینات داده شده در زیر عمل کنید”

تمیرین برای اینکه ترس ها (قاتل درون) را از خود دور کنیم:

لطفاً همین الان ۵ ترس مهم زندگیتان را در یک ستون یادداشت کنید. جلوی آن بنویسید چه اقدامی برای از بین بردن آن ترس باید انجام دهید.
مثلا ترس از نه شنیدن یکی از ترس های اکثر انسان هاست و جزو ترس های اصلی ماست. نه بگویید و نه بشنوید.
قرار نیست همه مردم دنیا را دوست داشته باشید و قرار نیست همه شما را دوست داشته باشند… حالا شما تمرین کنید کارهایی انجام دهید که نه بشنوید مثل درخواست های نامتعارف، درخواست قرض پول، وام، کمک مالی، کفش، عینک، تا مغزتان عادت کند به نه شنیدن. باور کنید هیچ اتفاقی نمی افتد. عمداً کاری کنید که به شما نه بگویند. مثلاً یک تراول پنجاه هزار تومنی را صبح اول وقت ببرید مغازه و بخواهید برایتان خرد کنند.! جالب است بدانید چون خودمان از نه شنیدن بدمان می آید نه گفتن نیز برایمان سخت است.

” پیشنهاد “ برای استفاده از دوره رایگان چگونه ثروتمند شویم روی دکمه سمت چپ کلیک کنید

( محتوایی که در این برنامه به رایگان آموزش داده میشود،وب سایت های زیادی آنهارا به قیمت های میلیونی میفروشند )

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای