بخشش تا ثروت

کتاب الکترونیکی: بخشش تا ثروت

( از بخشیدن تا ثروتمند شدن )

هر چیزی که ذهن انسان بتواند آن را تصور کند می تواند آن را به دست آورد. اگر به این فکر می کنید که به اندازه کافی پول ندارید غیر ممکن است که بتوانید پول بیشتری جذب کنید، زیرا در این صورت تمام افکارتان متوجه کمبود پول است. اگر بر روی کمبود پول تمرکز کنید شرایط بی پولی بیشتری به سمت خودتان جذب می کنید.

تمام اینها زیر سر باورها و منفی و فرکانس هایی هست که به جهان هستی میفرستی شما با افکار و احساساتتان ناخودآگاه تان را به جنب و جوش وا می دارید. از کمبود پول ترسیده اید و فکر آن را همراه با احساس وحشت و ترس به ناخودآگاه تان منتقل کرده اید ، پس چه دلیلی وجود دارد کائنات و جهان هستی نخواهد خواسته شما را محقق کند.

شما تصویر بی پولی را با تمام وجود حس می کنید و برای کائنات (جهان هستی) این تصویر عین واقعیت است. پس دست به کار می شود و همه توانش را برای فراهم کردن شرایطی که شما در ذهن تان تصور کرده اید به کار می گیرد.

شاید به یکباره ببینید که صورت حساب های عجیب و غریب از راه رسیدند، وسایل منزلتان نیاز به تعمیر دارند، اتوموبیل تان خراب شده و نیاز به تعمیر دارد، یا شاید از همه بدتر به یکباره مریض شدید و باید به دکتر مراجعه کنید. به طور کلی زندگی بازتاب باور های شماست … باید خروجی های درونی خودتان را کنترل کنید، باید مواظب این باشید که چه چیزی به کائنات کیفرستد انرژی مثبت یا منفی، خواسته های خوب یا بد.

این موارد به طور کلی و جامع در کتاب بخشش تا ثروت گفته شده است، کافیه این کتاب را از پایین همین صفحه به صورت کاملا رایگان دریافت کنید تا به به درک عظیمی از این گفته ها برسی .

کتاب الکترونیکی بخشش تا ثروت

بنده امیرحسین دهقانی هستم و قصد دارم در این کتاب راز نهفته ای را فاش کنم که بسیاری از ثروتمندان آن را دارند و به عنوان یک خصلت در زندگی از او استفاده میکنند و اون راز شده یکی از خصلت های آن ها !

” بخشش ” بله اون راز بخششِ، شاید برای بعضی ها پذیرفتن این سخت باشه که بخشش باعث ثروتمند شدن ما میشه، و میگن وقتی ما پولی رو میبخشیم از ثروت ما کم میشه نه بهش اضاف ….

در  کتاب بخشش تا ثروت به شما آموزش میدیم چطور از این قانون (قانون بخشش) درست استفاده کنید و در مقابل پولی که میبخشید ۱۰۰ برابرش رو به زندگیتون وارد کنید، این کار شما نیست کائنات این کار را برای شما انجام خواهد داد و در مقابل چیزی که میبخشید ۱۰۰ برابر اون رو به زندگی شما وارد میکنه ….

مورگان، راک فلر، کارنگی، وارن بافت و بیل گیتس از آن جهت پولدار نشدند که پول دیگران را بر باد داده باشند. برعکس آنها به دیگران پول رساندند و در عوض خودشان پولدار شدند.

چه رازی در پس کمک به بهبود کیفیت زندگی دیگران نهفته است؟ کافیست کتاب بخشش تا ثروت را دانلود کنید و همراه ما باشید تا ما از این راز پرده برداریم !

پیش نیاز خواندن کتاب الکترونیکی بخشش تا ثروت :

برای درک بهتر مفاهیل کتاب بخشش تا ثروت خواندن مقاله های زیر پیشنهاد میشود:

باور چیست؟ چطور در مدار درست قرار بگیریم؟

باور ها چطور در ذهن ما شکل میگیرند؟

برای درک بهتر مفاهیل کتاب بخشش تا ثروت خواندن کتاب تغییر باور های غلط نسبت به خود پیشنهاد میشود.

تغییر باور های غلط نسبت به خود

نویسنده: امیرحسین دهقانی

حجم کتاب: ۷ مگابایت

تعداد صفحات: ۹ صفحه

اطلاعیه

این کتاب از آنجایی که کاملا یک طرفه به سود مخاطب نوشته شده است احتمالا نارضایتی ها زیادی را متوجه برخی از مدرسان دوره های بلند می کند چون روش هایی که در این کتاب یاد داده شده است باعث می شود مخاطب حداقل ۱۰ برابر سریع تر به آن نتیجه ای که می خواهد برسد به همین خاطر احتمالا با درخواست های زیادی از طرف مدرسین برای برداشتن این کتاب مواجه خواهیم شد | برای اطمینان هر چه سریع تر این کتاب را دانلود کنید.

موارد دیگر …

دانلود رایگان کتاب صوتی معجزه شکرگزاری
دانلود رایگان دوره آرزوی تو دستور توست کوین ترودو
دانلود رایگان کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود از استرهیکس
دانلود رایگان کتاب صوتی کیمیاگر | دانلود رایگان کتاب کیمیاگر

به تمام پرسش‌های مرتبط پاسخ داده خواهد شد.

دوست خوب من شما عالی هستید، از اینکه در این سفر همراه من هستید تا زندگیتان را عالی، رویایی و جادویی کنید متشکرم.

با انگیزه و قدرتمند بمانید.

امیرحسین دهقانی

The last comment needs to be approved.
1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای