فرمول رسیدن به اعتماد به نفس و موفقیت

فرمول رسیدن به اعتماد به نفس و موفقیت

اگر ذهن خود را به تردید و نا باوری در توانایی دستیابی به اهدافتون پر کنید، اصل تلقین به نفس (قانون جذب)، این افکار را به شکل فکر غالب به ضمیر ناخودآگاه برده و به آهستگی شما را ورشکسته میسازد.

اما اگر ذهن خود را با اعتماد بنفس پر کنید، اصل تلقین به نفس این باور را به صورت فکر غالب در ضمیر ناخودآگاه منتقل کرده و به شما کمک می کند بر موانع سر راهتان غلبه کنید تا به موفقیت برسید.

” برای رسیدن به اعتماد به نفس و موفقیت حتما فایل صوتی زیر را گوش کنید “

فایل صوتی فرمول رسیدن به اعتماد به نفس و موفقیت

فرمول اول رسیدن به اعتماد به نفس :

می دانم توانایی دستیابی به اهدافم را دارم، بنابراین از خود استقامت، پشتکار و مداومت در تلاش برای رسیدن به هدف را می خواهم.

فرمول دوم رسیدن اعتماد به نفس :

می دانم افکار غالب در ذهنم سرانجام در دنیای خارج تجسم می یابند و به تدریج خود را به واقعیتی فیزیکی تبدیل می کنند، پس هر روز به مدت سی دقیقه، ذهنم را روی اندیشیدن به شخصیتی که می خواهم داشته باشم، متمرکز می کنم.

با ایجاد تصویر ذهنی از این فرد و تغییر این تصویر به واقعیت از طریق اعمالم به هدف می رسم.

فرمول سوم رسیدن اعتماد به نفس :

می دانم از طریق اصل تلقین به نفس، سرانجام هر میلی که مصرانه در ذهن داشته باشم, با استفاده از برخی ابزارها، تحقق می یابد.

فرمول چهارم رسیدن اعتماد به نفس :

توصیفی دقیق از هدف قطعی خود را برای پنج سال آینده می نویسم. 

برای خدمات خود در این پنج سال بهایی تعیین می کنم، بهایی که باید از طریق بکارگیری اصل خدمات کارآمد به دست آورده و دریافت کنم.

فرمول پنجم رسیدن به اعتماد به نفس :

به خوبی درک کرده ام که هیچ ثروت و موقعیتی نمی تواند بسیار دوام آورد، مگر اینکه براساس درستی و عدالت به دست آمده باشد، بنابراین در هیچ معامله ای که سودی برای طرفین نداشته باشد، شرکت نخواهم کرد.

من با جذب نیروهایی به سوی خود و همکاری دیگران، موفق خواهم شد. من دیگران را متقاعد می کنم که به من کمک کنند زیرا ابتدا من به آنها خدماتی ارائه می کنم (کمک میکنم).

نفرت، خودخواهی، حسادت و بدبینی را با عشق به انسانیت از بین می برم زیرا می دانم یک رویکرد منفی به دیگران هرگز نمی تواند مرا به موفقیت برساند.

( ناپلئون هیل )

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای