دانلود رایگان کتاب صوتی معجزه شکرگزاری

دانلود رایگان کتاب صوتی معجزه شکرگزاری؛ راندا برن (فایل صوتی + کتاب الکترونیکی)

“با صدایی زیبا، کاملترین نسخه را بشنوید”

کتاب صوتی معجزه شکرگزاری نوشته‌ی «راندا برن» اثری پرمخاطب و معروف است که درباره‌ی تأثیر شکرگزاری صحبت می‌کند. این اثر جزو کتاب‌های روانشناسی و خودشناسی است و از مجموعه کتاب‌های راز است که در چند سال‌ اخیر بسیار پرفروش شده است. این کتاب نگاه انسان‌ها به زندگی، نعمت‌ها و سلامتی را دگرگون می‌کند و معتقد است با استفاده از تمرین‌های شکرگزاری می‌توان به عشق و عظمت واقعی دست یافت و به خدا نزدیک‌تر شد.

کتاب صوتی معجزه شکرگزاری نوشته‌ی راندا برن اثری در ارتباط با شکرگزاری نعمت‌ها و دارایی‌های زندگی است. این کتاب بر عادت شکرگزاری تأکید دارد و بر این باور است همه‌ی افراد برای رسیدن به آرامش و پیمودن مسیر موفقیت باید شکرگزاری را جزئی جدایی‌ ناپذیر از زندگی‌ شان کنند. راندا برن نویسنده‌ی این کتاب معتقد است اگر تمرین‌ شکرگزاری را به‌ طور مرتب در زندگی روزانه‌ مان انجام دهیم زندگی‌ مان دگرگون خواهد شد.؛ کامل ترین نسخه اش را کاملا رایگان از گروه تحقیقاتی گنج درون دانلود کنید.

راندا برن در این اثر صوتی بیست‌ و هشت تمرین شکرگزاری ارائه کرده است تا افراد با انجام آن‌ها به قدرت خارق‌ العاده‌ی شکرگزاری پی ببرند.

برای اینکه یک زندگی شگفت‌انگیز و سرشار از فراوانی و شادمانی داشته باشید؛ بدانید که فقط باید سپاس‌گزاری از خداوند را همواره بر زبان آورید و آن را در ژرفای وجودتان احساس کنید. می‌توانید همواره سپاس‌گزار باشید و همواره در زندگی‌تان شگفتی بیافرینید. هرچه صمیمانه‌ تر سپاسگزار جهان و موهبت‌ هایش باشید، به جهان نزدیک‌ تر خواهید شد. به واسطه‌ى تمرین شکر و سپاس، قانون خطاناپذیر جهان را به استخدام خود درآورید؛ این قانون، هدیه‌ى جهان به توست تا آن را به کار گیرید و زندگى خود را شکوفا کنید.

فایل مقدمه کتاب صوتی معجزه شکرگزاری

دانلود رایگان کتاب صوتی معجزه
ایمیل خود را وارد کنید

ایمیل خود را به درستی وارد کنید و روی دکمه تایید و دانلود کلیک کنید

مشخصات کتاب صوتی معجزه شکرگزاری :

کاملا رایگان

فایل ها به صورت MP3

(۳۳ فایل صوتی که شامل ۲۸ فایل صوتی تمرین و ۵ فایلِ؛مقدمه، توضیحات تکمیلی و …)

و با حجم ۳۶۰ مگابایت در قالب ۳۳ فایل صوتی

کیفیت فایل های صوتی ۱۲۸KB

۶ ساعت؛ زمان کلی کتاب صوتی

مترجم: گروه تحقیقاتی گنج درون | تعداد صفحه: ۱۶۳ صفحه  | فرمت: PDF | حجم: ۱۶مگابایت

خلاصه‌ ای از کتاب صوتی معجزه شکرگزاری:

معجزه شکرگزاریراندا برن در اینجا باید بگوییم، آنچه که زمانی بدان اعتقاد داشتید حقیقت دارد و این نگرش بزرگسالان نا امید به زندگی است که صحیح نیست . معجزه زندگی حقیقت دارد و به همان اندازه بودن شما راستین است و به راستی زندگی می تواند بیش از آن شگفت آور باشد که شما حتی در درون کودکی می پنداشتید.
در این کتاب ، ۲۸ تمرین وجود دارد که به گونه ای ویژه طراحی شده است تا به شما بیاموزد که چگونه نیروی قدرشناسی را به کار بگیرید و سلامتی ، پول، شغل و روابط خود را بهبود بخشید و کاری کنید تا کوچکترین خواسته‌ها و بزرگترین آرزوهاتان به حقیقت بپیوندد. شما همچنین خواهید آموخت که چگونه مشکلات خود را حل کنید و هرگونه موقعیت منفی را تغییر دهید.

زمانی که شما در مدار و فرکانس شکرگزاری قرار می‌گیرید در واقع در حال ارسال خواسته‌های خود به جهان هستی هستید و هر قدر میزان شکر گزاری شما بیشتر باشد میزان ارتعاش شما برای جذب خاسته‌هایتان افزایش می‌یابد تا جایی که سبب می‌شود به سرعت به خاسته‌یتان برسید.

اگر برای چیزهایی که هم‌اکنون در زندگی خود دارید سپاس گذار باشید در حال ارسال این فرکانس هستید که خدایا من از این دست نعمت‌ها بیشتر در زندگی‌ام میخواهم و در نتیجه میزان آن نعمت‌ها و مشابه آن در زندگیتان زیادتر می‌شود از طرفی زمانی که شما برای چیزهایی که ندارید سپاس گذارید به بیان خودمانی «خداوند را در رودروایسی می‌گذارید که من آن خواسته را از تو میخواهم و خدا هم میگه این بنده من برای چیزی که نداره پیشاپیش سپاس گذاره» و در نتیجه آن خواسته به شکلی معجز آسا در زندگیتان نمایان می‌شود.

دانلود رایگان کتاب صوتی معجزه از راندا برن
بهانه ها را کنار بگذار، و همین الان این قدم را بردار و فایل های صوتی را دانلود و شروع به استفاده کن؛ برای راحتی تو همه کار را انجام دادیم 👌
دانلود رایگان کتاب صوتی معجزه
ایمیل خود را وارد کنید

ایمیل خود را به درستی وارد کنید و روی دکمه تایید و دانلود کلیک کنید

مشخصات کتاب صوتی معجزه شکرگزاری :

کاملا رایگان

فایل ها به صورت MP3

(۳۳ فایل صوتی که شامل ۲۸ فایل صوتی تمرین و ۵ فایلِ؛مقدمه، توضیحات تکمیلی و …)

و با حجم ۳۶۰ مگابایت در قالب ۳۳ فایل صوتی

کیفیت فایل های صوتی ۱۲۸KB

۶ ساعت؛ زمان کلی کتاب صوتی

در قسمت هایی از کتاب صوتی معجزه شکرگزاری میشنویم …

روز چهارم. تندرستی خارق العاده

«تندرستی بزرگترین ثروت است»

ویرژیل (۱۹- ۷۰ ق.م) حماسه سرای رومی

تندرستی نفیس‌ترین نعمت در زندگی است و باید بیش از هر چیز دیگری قدر سلامت خود را بدانیم. بیشتر ما مردم تنها موقعی به فکر تندرستیمان می‌افتیم که آن را از دست می‌دهیم؛ سپس پی می‌بریم که بدون تندرستی، هیچ چیز نداریم. ضرب المثلی ایتالیایی حقیقت تندرستی را این گونه بیان می‌کند: «کسی که از نعمت تندرستی برخوردار است، ثروتمند است حتی اگر این را نداند». در ایام تندرستی، به ندرت به سلامت خود توجه می‌کنیم. زمانی که به بیماری ساده‌ای مثل سرماخوردگی یا آنفلوآنزا مبتلا می شوی، یا وقتی کسالتی داری و بستری هستی، به حقیقت این جمله پی می‌بری. تنها چیزی که دلت می‌خواهد این است که هرچه زودتر حالت خوب شود و هیچ چیز به جز بازگشت سلامت برایت مهم نیست. تندرستی موهبت زندگی است؛ نعمتی است که تو دریافت می‌کنی و این دریافت هر روز خدا ادامه دارد. علاوه بر اینکه ما هر کاری برای تندرستی‌مان انجام می‌دهیم، باید خدا را از بابت آن شکر کنیم تا دریافت تندرستی ادامه دار باشد. یادت باشد:

«هرکس شاکر باشد به او بیشتر داده می‌شود و او به وفور می‌رسد،کسی که شاکر نباشد، حتی آنچه هم دارد از او پس گرفته می‌شود».

روز بیست وهشتم. اعجاز را به یاد بیاور

«این از خصوصیت اعجاز است. تو باید بدانی که اعجاز هنوز وجود دارد، دور و برما، یا اینکه صرفا برایت نامرئی است»

هر روز منحصر به فرد است. هیچ روزی مثل روز دیگر نیست. رویدادهای خوبی که در هر روز رخ می‌دهد، مدام متفاوت و همواره متغیر است و بنابراین، وقتی که تو با برشمردن مواهب دیروزت اعجاز را به خاطر بیاوری، هر چند بار هم این کار را بکنی، هر دفعه متفاوت خواهد بود. این صرفا یکی از دلایلی است که چرا «اعجاز را به یاد بیاور» قدرتمندترین تمرین مداوم برای حفظ معجزه‌ی شکرگزاری در زندگی‌ات است. مهم نیست که الآن آرزوهایت چه هستند یا در آینده چه آرزوهایی داری. در هر حال این تمرین معجزه‌آسا قدرتمندترین تمرین کل زندگی‌ات باقی می‌ماند. راحت‌ترین روش برای به یاد آوردن مواهب دیروز، این است که از آغاز روز، وقتی بیدار می‌شوی، شروع کنی و دیروز را در ذهنت مرور کنی و وقایع عمده‌ی صبح، بعد از ظهر و شب را، تا موقعی که خوابیدی، به خاطر بیاوری. به یاد آوردن مواهب و برکات دیروز راحت و بی‌دردسر است. تو صرفا ظاهر دیروز را در نظر می‌آوری و در حین این کار، برکات به سطح ذهنت می‌آیند. می‌توانی این تمرین معجزه آسا را با مطرح کردن این پرسش شروع کنی: دیروز چه اتفاقات خوبی افتاد؟ هروقت سؤالی کنی، ذهن تو فوری به دنبال جواب می‌گردد. خبری خوش دریافت کردی؟ به گونه‌ای معجزه آسا به یکی از خواسته‌هایت رسیدی یا کاری را تکمیل کردی؟ آیا پولی نامنتظر دریافت کردی؟ آیا مخصوصا احساس شادمانی کردی؟ آیا خبری از دوستی شنیدی که مدت‌ها بود از او خبر نداشتی؟ کاری به شکلی خارق العاده بر وفق مرادت انجام شد؟ آیا تلفن یا ایمیلی معرکه دریافت کردی؟ آیا کسی از تو تعریفی کرد؟ یا کسی از تو قدردانی کرد؟ کسی به تو در حل مسأله‌ای کمک کرد؟ تو به کسی کمک کردی؟ آیا پروژه ای را به پایان رساندی یا کاری را شروع کردی که از بابت آن ذوق زده هستی؟ آیا غذای مورد علاقه‌ات را خوردی؟ یا فیلمی خوب تماشا کردی؟ آیا هدیه‌ای دریافت کردی؟ وضعیتی را حل و فصل کردی؟ جلسه‌ای پرانگیزه و مفید، یا با کسی گفت‌و‌گویی داشتی؟ آیا برای کاری که واقعا دلت می‌خواهد انجام بدهی، برنامه ریزی کردی؟ اعجاز را به خاطر بسپار و فهرست برکات دیروز را در کامپیوتر یا در دفترچه‌ی یادداشت‌های روزانه‌ات بنویس. آن قدر سطح دیروز را کندوکاو کن تا از یادآوری مواهب دیروزت احساس رضایت کنی. می‌تواند مواردی پیش پا افتاده یا مهم باشد؛ چون اندازه‌ی مواهب مطرح نیست، بلکه باید ببینی چند موهبت می‌توانی بیابی، و برای هر یک چقدر احساس شکرگزاری می‌کنی.

توضیحات نصرالله رادش در مورد کتاب صوتی معجزه

زندگینامه راندا برن نویسنده کتاب معجزه شکرگزاری

راندا برن (Rhonda Byrne)، در ۱۲ مارس ۱۹۴۵ در ملبورن استرالیا متولد شد. وی نویسنده و تهیه کننده استرالیایی اس. پی بوده و او را بیشتر به خاطر مستند راز و کتابی که با همین نام چندی بعد به چاپ رسید می‌شناسند. در ادامه وی کتاب قدرت، جادو و قهرمان را نیز به نگارش درآورد.

کتاب راز او در سال ۲۰۰۷ در بیش از ۱۹ میلیون نسخه به ۴۰ زبان دنیا ترجمه شد و همچنین در بیش از ۲ میلیون دی‌وی‌دی به فروش رسید. کتاب راز و فیلم راز روی هم بیش از ۳۰۰،۰۰۰،۰۰۰ میلیون دلار فروش کرده‌اند.

راندا برن در جایی می‌گوید:

 «من با اعتقادی راسخ از استرالیا به آمریکا که پایگاه اکثر مربیان در این زمینه بود پرواز کردم. هفت هفته بعد تیم راز از ۵۵ مربی مهم سرتاسر امریکا فیلم برداری کرد که نتیجه آن فیلمی صد و بیست ساعته شد… هشت ماه بعد راز روی پرده بود.» (کتاب راز راندا برن، ص ۸)

برن در رابطه با معجزه‌ای که مفهوم راز در زندگی وی داشته اذعان می‌دارد که بعد از یک دوره سختی و فروپاشی وضعیت مالی و اقتصادی، کتابی را از دخترش می‌گیرد که مطالعه کند؛ این کتاب که توسط والاس واتلز به نام «علم پول‌دار شدن» نوشته شده است به خمیر مایه افکار راندا برن تبدیل شد و برن در کتاب‌هایش چندین بار از اثر‌گذاری این کتاب بر اندیشه  و مبانی فکری‌اش نام می‌برد و معتقد است والاس واتلز بینش جدیدی به وی داده است.

راندا برن پس از سال‌های پیاپی شکست‌های مکرر اقتصادی در نهایت با ایده‌ی راز به موفقیت رسید و در سال ۲۰۰۷ از سوی مجله تایم به عنوان یکی از ۱۰۰ نفر تاثیرگذار در دنیا معرفی شد و خودش درباره‌ی راز موفقیتش بااین تفکر چنین می‌گوید: کتاب راز به خواننده اثبات می‌کند که انسان می‌تواند با قدرت تفکر خود به هرچه که می‌خواهد، برسد. انسانی که از قدرت ذهن خود آگاه است تنها می‌تواند هر آنچه را می‌خواهد در جهان هستی انتخاب کند. پس از انتخاب ذهن آن‌ها را فعال و تصویر‌سازی می‌کند. چنین است که احساس داشتن رویا‌ها در ذهن تولید می‌شود. با این کار انسان از انرژی کائنات در مسیر تحقق خواسته‌هایش استفاده می‌کند و آرزو‌ها بر آورده می‌گردد…

جملات برگزیده راندا برن:

– وقت بگذارید و خودتان را بشناسید.

– تمام آرزوها و اهدافتان را شناسایی کنید.

– تا جایی که می‌توانید وقت بگذارید، هر چه از زندگی می‌خواهید یادداشت کنید، تمام اهداف کوتاه مدت و بلند مدتتان را بنویسید و با خودتان رو راست باشید.

– کارهایی را انجام ندهید که دیگران از شما خواسته‌اند. کارهایی را انجام دهید که خودتان دوست دارید، کارهایی که حداقل در نهایت لبخند به لبانتان بیاورند.

– نیازی نیست هر روز به تابلو تجسمتان نگاه کنید. به خصوص با حالت مکانیکی و بی‌احساس به آن نگاه نکنید. حتی اگر تابلو تجسمی درست نکرده‌اید اما آن را در ذهنتان دارید و می‌توانید حسش کنید، به خواسته‌تان می‌رسید.

– شروع کنید به احساس کردنش، حسش کنید. اگرچه نامرئی و غیر‌ملموس است، اما شروع کنید به احساس کردنش و در آن رؤیا زندگی کنید. باید خیلی به شما نزدیک باشد، مثل نفس کشیدن و هر چه قوی‌تر حسش کنید زودتر و قوی‌تر به آن خواهید رسید.

کتاب‌‌ های دیگر راندا برن:

راز

آموزه‌های روزانه راز

راز شکرگزاری

قانون جذب

قهرمان

تقویم معجزه ۱۳۹۳ راندا برن

راز هستی

قدرت

معجزه

معجزه سپاس‌گزاری

راندا برن نویسنده کتاب رایگان معجزه شکرگزاری

شکرگزاری با تمرین‌های ساده در کتاب صوتی معجزه شکرگزاری

«صبح که از خواب بیدار شدی به عنوان اولین کارت، ده نعمتی که داری را بنویس. ده مورد ساده و قابل شکرگزاری (خانه، خانواده، آسمان، آفتاب، حواس پنجگانه‌ات، خواب خوبی که داشته‌ای و…) بعد که ده موردت تمام شد بگرد و همه‌ی موارد را دوباره با صدای بلند بخوان. در آخر هر مورد قابل شکرگزاری سه بار بگو خدایا شکرت و حال و هوای شکرگزاری را کاملا احساس کن. بعد سراغ مورد بعدی برو.» این بخشی از قسمت اول کتاب معجزه بود. اگر یاد بگیریم که در زندگی‌مان شکرگزاری را تمرین کنیم زندگی‌مان و نوع نگرش ما به دنیای پیرامون‌مان هم تغییر خواهد کرد. اگر این تمرین‌ها را به طور مرتب در زندگی روزانه‌مان قرار دهیم زندگی‌مان دگرگون خواهد شد. برای داشتن حال خوب باید همیشه خدا را شکر کرد. اما شکر به این معنا نیست که تنها بر روی زبان جاری باشد و قلب و درون ما مثل یک فرد خسته و نالان مدام از همه چیز ناراضی باشد.

در کتاب معجزه / کتاب معجزه شکرگزاری، راندا برن با ارائه تمرینات ۲۸ روزه‌ی شکرگزاری به ما می‌آموزد که در هر شرایطی که هستیم این تمرینات را انجام دهیم. چه در شرایط سخت زندگی که همه‌ی ما در زندگی قطعا با آن مواجه هستیم و چه در لحظات خوب و راحت. در این کتاب ۲۸ تمرین شکرگزاری در ۲۸ روز پیشنهاد شده است که تمرینات بسیار ساده‌ و راحتی هستند و معجزه شكرگزاری را در زندگی عیان می‌کنند.

بر اساس این کتاب اگر هر روز یک تمرین شکرگزاری را انجام دهید نتیجه فوق‌العاده‌ی آن را بعد از ۲۸ روز خواهید دید. زمانی که این تمرینات را مرتب و با انگیزه انجام می دهید خودتان هم متوجه تغییراتی در زندگیتان می‌شوید. این تمرین‌ها باعث می‌شوند تا شکرگزاری مثل یک عمل مراقبه وارد زندگیتان شود و سپاسگزاری جزئی از عادتهای روزانه‌تان شود. شکرگزاری باعث ایجاد حال خوب و حس رضایت‌ در همه‌ی امورات زندگی‌ می‌شود. در واقع شما زمانی تاثیر مثبت این تمرین‌ها را می‌بینید که تمرین‌ها را مرتب و دقیق انجام دهید و آن‌ها را رها نکنید. در این صورت در آخر داستان، احساس خوبی داشته باشید و از لحظه‌های زندگی نهایت لذت را ببرید.

چرا باید کتاب معجزه شکرگزاری را بخوانیم؟

در کتاب معجزه شکرگزاری راندا برن به شما یک سری رشته اعمال ساده و بسیار راحت داده می شود که در یک بازه زمانی کوتاه ۲۸ روزه ذهن خود را بر روی تمامی نعمت های خداوند باز کنید و معجزه شکر گزاری را به چشمان خود در زندگی مشاهده کنید.

این کتاب یکی از بهترین کتاب هایی است که می تواند در یک بازه زمانی کوتاه هم آرامش را به شما هدیه کند و هم قلب تان را بر روی دریافت خواسته هایتان از جناب پرودگار عالم باز کند. فراموش نکنید که آیات بسیاری در کتب آسمانی تورات ، انجیل و حتی قرآن بر تأکید شکرگزاری و ثمرات آن نازل شده است؛ لذا ما نباید از مقوله « شکرگزاری » غافل باشیم زیرا خداوند در قرآن فرموده است :

وَ إِذْ تَأَذَّنَ رَبُّکُمْ لَئِنْ شَکَرْتُمْ لَأَزیدَنَّکُمْ وَ لَئِنْ کَفَرْتُمْ إِنَّ عَذابی لَشَدیدٌ
«اگر شکرگزارى کنید، (نعمت خود را) بر شما خواهم افزود و اگر ناسپاسى کنید، مجازاتم شدید است!»

فراموش نکنید که شکرگزاری باید نه تنها زبانی باشد ، بلکه باید از صمیم جان ، روح و قلب شما باشد. شکرگزاری یک احساس است نه یک جمله. یک احساس که شما را به پرواز در می آورد و با انرژی ها و ارتعاشات بالای کیهانی و کائنات هم نوا می کند.

«هرکس که شکر نعمت کند، مواهب بیشتری به او داده می شود و وفور نعمت بیشتری خواهد داشت و کسی که ناشکر باشد، هرچند نعمتی هم داشته باشد، آن نعمت از او گرفته خواهد شد.»

مشخصات کتاب صوتی معجزه شکرگزاری :

کاملا رایگان

فایل ها به صورت MP3

(۳۳ فایل صوتی که شامل ۲۸ فایل صوتی تمرین و ۵ فایلِ؛مقدمه، توضیحات تکمیلی و …)

و با حجم ۳۶۰ مگابایت در قالب ۳۳ فایل صوتی

کیفیت فایل های صوتی ۱۲۸KB

۶ ساعت؛ زمان کلی کتاب صوتی

دانلود رایگان کتاب صوتی معجزه
ایمیل خود را وارد کنید

ایمیل خود را به درستی وارد کنید و روی دکمه تایید و دانلود کلیک کنید

مترجم: گروه تحقیقاتی گنج درون | تعداد صفحه: ۱۶۳ صفحه  | فرمت: PDF | حجم: ۱۶مگابایت

موارد دیگر …

دانلود رایگان کتاب صوتی معجزه شکرگزاری
دانلود رایگان دوره آرزوی تو دستور توست کوین ترودو
دانلود رایگان کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود از استرهیکس
دانلود رایگان کتاب صوتی کیمیاگر | دانلود رایگان کتاب کیمیاگر
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۴.۹ از ۵
از مجموع ۳۰ رای