جعبه جادویی آرزوها : جعبه‌ای که شما را به آرزوهایتان می‌رساند

جعبه جادویی آرزوها

” جعبه‌ای که شما را به آرزوهایتان می‌رساند ”

سلام عرض میکنم خدمت شما دوست عزیز خوش حالم اینجایی، و قصد داری جعبه جادویی آرزوها خودت را بسازی !

در این مقاله قصد داریم به شما آموزش دهیم چطور میتوانید جعبه ای تدارک ببینید، و خواسته هایتان را درون آن قرار دهید تا کائنات آنها را برای شما به واقعیت تبدیل کند !

پیشنهاد می‌کنم قبل از خواندن مقاله جعبه جادوی آرزوها دو مقاله زیر را مطالعه کنید تا باورهای غلط شما نسبت به قانون جذب برطرف شود، بعد این مقاله را مطاله کنید:

باورهای غلط نسبت به قانون جذب (قسمت اول)

باورهای غلط نسبت به قانون جذب (قسمت دوم)

جعبه جادویی آرزوها

یک جعبه یا چمدان کوچک یا صندوقچه شیک و با ارزش درست کنید و روی آن بنویسید جعبه جادویی آرزوهای من. بعد این جعبه را از هر چه عکس و نوشته و یادگاری جالبی که در بریده روزنامه ها و مجلات پیدا می‌کنید پرکنید. مثلاً  فرض کنید آرزو دارید صاحب یک خانه بزرگ با حیاطی وسیع و چشماندازی جالب شوید، تصویری از این خانه رؤیایی و آرمانی خود تهیه کنید و آن را چاپ کنید و داخل این جعبه آرزوها قرار دهید.
ماشین رویایی من، که حتما به آن خواهم رسید
می‌توانید زیر این تصویر بنویسید: ” خانه و یا ماشین رؤیایی من که حتماً به آن خواهم رسید. “
تصویری از اتومبیلی که دوست دارید، لباس هایی که می‌پسندید، جاهایی کهمی خواهید ببینید و حتی تصویری از حساب بانکی رؤیایی نان با هر مقدار پولی کهمی خواهید در آن موجود باشد. می‌توانید گامی فراتر بروید و یک دفترچه حساب بانکی برای خودتان درست کنید و مبلغ موردنظرتان را در آن بنویسید و داخل جعبه جادویی قرار دھید.
همیشه با خود تکرار کنید که کائنات همیشه به این جعبه سرک می‌کشد و حتی اگر در آن بسته هم باشد تمام محتویات آن را بهطور دائم و مستمر مدنظر قرار می دهد و برایتان در گوشه‌ای از جهان به واقعیت تبدیل می‌کند.
شک نکنید که این جعبه جادویی ارتباط شما با کائنات است. هر چه بخواهید و آرزو کنید را کافی است در این جعبه قرار دهید، می‌توانید سفارشات درخواستی خود را روی کاغذی بنویسید و داخل جعبه بگذارید، حتی می‌توانید با این جعبه برای دیگران هم چیزهایی سفارش دهید. کائنات بدون هیچ شرط و قیدوبندی تمام سفارشات موجود در جعبه را محقق خواهد ساخت.

در ذهن خود خواسته هایتان را درون جعبه آرزوها قرار دهید

در ذهن خود خواسته هایتان را درون جعبه آرزوها قرار دهید

حتی در زندگی روزمره خود، زمانی که به جعبه هم دسترسی ندارید، مثلاً وقتی داخل اتوبوس نشسته‌اید و یا در صف ترافیک منتظر مانده‌اید، می‌توانید چشمانتان را ببندید و آرزویی را در دل بگردانید و آن را به طور ذهنی و تجسمی داخل این جعبه قرار دهید.

خواهید دید که صرف داشتن چنین جعبه‌ای به شما انرژی و قدرتی شگرف و شگفت انگیز می‌بخشد، اگر این روش را به کار بگیرید خواهید دید که وجود فیزیکی یک جعبه جادویی باعث می‌شود که مقاومت نامریی ذهن و فکر شما در مقابل امکان پذیری قانون جذب به شدت کاهش می‌یابد و هر گاه که یکی از آرزوهای سفارشی موجود در جعبه به واقعیت می‌نشیند، جادویی بودن این جعبه اسرار آمیز برای ذهن و فکر شما بیشتر آشکار می‌گردد. جعبه سحرآمیز آرزوهای شما می‌تواند همه چیز را در بر بگیرد.

سفارش دادن و آرزو کردن اصلاً محافظه کار نباشید و با دلی باز و جرئت تمام این کار را انجام دهید، انجام هیچ کاری برای کائنات غیر ممکن نیست.
کاری نکنید که بعد از مدتی وقتی به سراغ جعبه آمدید و متوجه شدید که تمام سفارشات و آرزوهای ارسالی به جعبه تمام و کمال محقق شده‌اند، حسرت بخورید که چرا سفارشات بیشتری را به این جعبه نفرستادید !!

موارد دیگر …

دانلود رایگان دوره آرزوی تو دستور توست کوین ترودو
دانلود رایگان کتاب صوتی بخواهید تا به شما داده شود از استرهیکس
دانلود رایگان کتاب صوتی کیمیاگر | دانلود رایگان کتاب کیمیاگر
دانلود رایگان کتاب صوتی چهار اثر فلورانس اسکاول شین + کتاب الکترونیکی pdf
The last comment and 1 other comment(s) need to be approved.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای