بهترین باور های ثروت ساز در مورد خداوند

بهترین باور های ثروت ساز در مورد خداوند

خداوند را به هر شکلی که در ذهنتان بسازید وارد زندگیتان می شود.

یعنی هر دیدگاهی نسبت به خداوند داشته باشی به همون شکل وارد زندگیت میشه مثلا اگه داخل ذهنت خداوند رو سخت گیر در نظر بگیری و به حرفِ اینو اون گوش بدی که میگن اگه این گناهو مرتکب بشی، بی برو برگشت میری جهنم و خدا اونجا این بلارو سرت میاره اینجوری آتیشت میزنه، اونکارت میکنه و … و یا داخل همین دنیا جواب کاری که کردی رو میده …

خداوند سخت گیر میشه و انواع بلاهای زمینی رو سرت میاره، ولی اگر نه باور داشته باشی خداوند تو رو دوست داره و همیشه هواتو داخل هر کاری داره و پشتیبانته، و اگه همه کارتو به خدا بسپاری _ خداوند مثل یک دوست میشه که همیشه و همجا هواتو داره و همیشه مسیر درست رو و بهت نشون میده، تو رو به آرزوهات میرسونه و هر چیز دیگه ای که تو بخوایی.

همانگونه که به شکل باورهای سلیمان نبی، برایش خدایی وهاب شد و در قالب قدرت و ثروت بی نهایت وارد زندگیش شد.

همانگونه که برای ابراهیم از آتش تبدیل به گلستان شد.

خداوند مانند آبی است که به شکل ظرف باور های شما در می آید

باید ببینید چه ظرفی برای او ساخته اید؟! زیرا می تواند ظرفی باشد در قالب خانه ای زیبا، سفری رویایی به زیباترین نقاط دنیا، خودرویی با امکانات عالی، رابطه ای توام با عشق و مودت، سرمایه گذاری هایی سود آور، سلامتی و آرامش و همه چیزهای خوب

یا بر عکس، نگرانی هایی مثل اجاره خانه، قسط، بدهی، روابط نامناسب، بیماری های مختلف و… حال که خداوند همه چیز است، می خواهید برای شما چه شکلی داشته باشد؟ ثروت باشد یا فقر؟ درمان باشد یا درد؟ عشق باشد یا نفرت؟ آسان باشد یا سخت؟

بپذیرید و ایمان بیاورید که هیچ محدودیتی برای این خدا نیست. بدانید خدا چیزی جدا از ما نیست و درگیر هیچ قالب و واژه ای نباشید. هرچه بزرگتر فکر کنید، هرچه باورهای قدرتمند کننده تری درباره ثروت، سلامتی، روابط زیبا و… بسازید، این انرژی به شکل زیباتری وارد زندگی تان می شود و به همان میزان، نگرانی های تان را کمتر، آرامش تان را بیشتر و جهان تان را زیباتر می نماید.

دوستان بعد از اینکه من این مبحث رو به خوبی درک کردم با خودم گفتم حالا که تمام جهان هستی از جنس خداست خب یعنی پول هم از جنس خداست. بعدش به این تنیجه رسیدم که بیام و با ساختن باورهای تخصصی درمورد پول، اونو به زندگیم وارد کنم و نشستم تمام باورهایی که درمورد پول به ذهنم می رسید رو بررسی کردم و بهترین اونهارو در قالب یک محصول به نام ۶۵ باور ثروت ساز آماده کردم که میتونید از قسمت محصولات این فایل رو تهیه و استفاده کنید .

در محصول آموزشی ۶۵ باور ثروت ساز به شما یک پیشنهاد ویژه هم داده میشه که بسیار کار ساده و لذت بخشیه ولی اگر این پیشنهاد من رو اجرایی کنید به درکی از خدا میرسید که میتوانید زندگی خودتون رو در دستانتون بگیریید و مثل پیامبران هر آنچه که از دهان شما خارج میشود به حقیقت تبدیل شود .

دوستان عزیز من به هیچ عنوان درس مذهب و دین و دیانت نمیدهم، اینها قوانین جهان هستی میباشند هر چه که در این مقاله خواندید کاملا عملی و کار شده است، شما باید باور های قبلیتون رو نسبت به خداوند و زندگی تغییر دهید تا بتوانید به رویاهاتون برسید.

امیرحسین دهقانی

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای