قانون تکامل | آیا میشه یک شبه میلیونر شد؟

قانون تکامل چیست؟

آیا میشود یک شبه میلیونر شد؟

پاکست قانون تکامل، پاسخ به سوال: آیا یک شبه میشود میلیونر شد …

قانونی در جهان هستی وجود دارد، که قانون تکامل نام دارد به دین معنا که یک شخص یک شبِ ساخته نمی‌شود، یک کودک یک ماهه به دنیا نمی آید، یک درخت یک روزه رشد نمی‌کند بلکه هستی با قانون تکامل اداره می‌شود.

این قانون می گوید همه چیز به تدریج و آرام آرام اتفاق می افتد، رشد شخصی، موفقیت مالی، رشد کسب و کار و همه چیز … اساس جهان هستی بر رشد پله‌پله و تدریجی است خداوند نیز می فرماید ما زمین و آسمان را در شش روز آفریدیم.

به طور کلی جهان هستی با قانون تکامل اداره میشود یعنی هر چیزی قانون مخصوص به خودش را دارد و برای رشد نیاز به مدت زمانی دارد.

مثالهایی از قانون تکامل:

پروفسور سمیعی مانند همه ما مقاطع دبستان، راهنمایی، دبیرستان و دانشگاه را گذرانده است

کمپانی معظم کوکاکولا در سال اول خود فقط ۲۵ بطری نوشابه فروخت

تمام کارآفرینان بزرگ کارشان را از یک کارگاه کوچک یا حتی از زیرزمین منزلشان آغاز کردند، این مساله نشون می‌ده برای موفقیت در هر کاری باید آرامآرام پله‌های ترقی را طی کنیم نباید انتظار داشته باشیم بهطور جهشی موفق شویم.

آسانسور موفقیت

“آسانسور موفقیت خراب است باید از پله ها بالا برویم”

وقتی این قانون را در کنیم دیگر دنبال موفقیت یک شبه و پولدار شدن ناگهانی نمی‌رویم، درک این قانون آسونه ولی پذیرش و عمل با آن دشوار اگر این قانون را به درستی درک کرده باشیم، دیگر برای شروع کسب و کارمان وام کلان نمی‌گیریم، با امکانات لوکس گران قیمت کسب و کارمان را شروع نمی‌کنیم بلکه با همان امکانات موجود کارمان را آغاز می‌کنیم.

رابطه قانون تکامل و عمل

خیلی‌ها چون این قانون را نفهمیده یا درک نکرده‌اند، بیماری کمال گرایی را دارند

آنها دست به عمل نمی‌زنند هیچ کاری را شروع نمی‌کنند همیشه در حال آمادگی هستند تا روزی با آمادگی صددرصد کارشان را شروع کنند، آنها همیشه در حال نظریه پردازی و ایده دادن هستند اما دست به هیچ اقدامی نمی‌زنند و وقتی دیگران کاری را انجام دادند میگویند این که چیزی نیست این ایده من بود در حالی که قانون تکامل می‌گوید آمادگی در دل کار به دست می‌آید تکامل و بهتر شدن وقتی به دست می‌آید که کارمان را شروع کرده باشیم.

به نظر شما کدام گزینه صحیح است

۱_ آماده هدف شلیک

۲_ آماده شلیک هدف

مطمئنم بیشترتان گزینه ۱ را انتخاب کرده‌اید از کودکی به ما گفتند آمادگی پیدا کن  بعد دقیق هدفگذاری کن و بعد شلیک کن اما در کسب و کار و زندگی واقعی این طور نیست باید شلیک کرد و آنقدر شلیک کرد تا با تمرین و تجربه هدف را بزنیم لازم نیست همه جزئیات را همین الان و در ابتدای کار بدانید باید شروع کنید در میان کار یاد می‌گیرید.

فرمولی که من برای خودم دارم این است، اگر در کاری ۵۰ درصد آماده بودم کار را شروع می‌کنم ولی همچنان به آمادگی ادامه می‌دهم تا کاملاً به کارم مسلط شوم، شلیک باعث می‌شود وقتمان و عمرمان را خیلی نسوزانیم اگر مسیر یا روش ما نادرست بود سریعاً اصلاح کرده و مسیر و روش دیگری را انتخاب کنیم.

این کار ضریب خطا دارد اشتباه کردن دارد زمین خوردن دارد، ولی قانون جهان این گونه است که تا اشتباه نکنی موفق نمی‌شوی، تا زمین نخوریم راه رفتن یاد نمی‌گیریم …

کسی که تا به حال اشتباه نکرده هیچ کار بزرگی نیز انجام نداده است، فردی را می‌شناسم که با افتخار از خود یاد می‌کند که من در زندگی‌ام هیچ اشتباهی نداشتم کسی تا به حال کلاهم را بر نداشته است تا به حال در کاری ضرر نکرده ام و کاملاً هم درست می‌گوید.

اما نکته غم انگیز اینجاست که ایشان هیچ موفقیت قابل توجهی نیز کسب نکرده، هیچ کار بزرگی انجام نداده است است یک زندگی ساده کارمندی بدون هیچ پیشرفت و اقدام بزرگ. بله درست است دیکته نانوشته غلط ندارد کسی که رانندگی بلد نیست و هیچ ماشینی را نرانده است نباید به اینکه تا به حال جریمه نشده یا تصادف نکرده افتخار کند.

خالق وردپرس

قانون تکامل از دیدگاه خالق وردپرس

بنیانگذار وردپرس (وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا یا به زبان ساده یک سایت ساز است که خیلی از سایت‌های جهان با این مدیریت محتوا ساخته شده و میشود) یک جمله موفق طلایی دارد که به خوبی قانون تکامل را نشان می‌دهد ایشان می‌گوید: محصول اول باید داخلش شرمندگی باشه، اگر محصول اولتان کامل بود خیلی دیر اقدام به عرضه اش کردی.
تفاوت انسانهای موفق و ناموفق این است که انسان موفق قدم اول را اجرا می‌کند و بعد به ترتیب سراغ قدم بعدی می‌رود که انسان ناموفق آن را اجرا نمی‌کند و با خود می‌گوید برفرض که آن را انجام دادم خوب بعدش …

موراد دیگر …

۳۰ تفاوت عمده ثروتمندان و افراد معمولی
چگونه خانه بخریم: راهنمای عملی خرید خانه

2 پاسخ
  1. abolfazl keramati
    abolfazl keramati گفته:

    سلام اگر لطف بفرمایید راهای موفقیت را به ترتیب برای اینجانب ارسال بفرمایید ممنون دار حضرتتان میشوم و هر قسمت که باید مبلغی تقدیم نمایم بفرمایید .با تشکر از کانال شما.پایدار باشید

    پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۲ رای